Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Ledverlichting op de ligplaats

terug naar overzicht

Maandag, 16 april 2018

Terwijl de ene groep onze vereniging vertegenwoordigde in Oss was de andere groep al weer bezig met andere zeker zo belangrijke zaken. Ron, Ben, Nick, Adam en Rinnie waren die zaterdag druk doende om de huidige verlichting boven de boten te vervangen door LED verlichting

Deze verlichting geeft meer lichtopbrengst terwijl het minder energie verbruikt. Gunstig dus en alle beetjes helpen. Blijft een genot om zoveel vrijwilligers te hebben. En gelukkig steeds meer mensen vinden de weg naar ons. Het past precies in het plaatje voor de aankomende jaren waarin toch een aantal personen afscheid willen nemen.