Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Boten gratis uit het water

terug naar overzicht

Dinsdag, 22 oktober 2019

Botenhouders die hun boot in de winter op de kant willen hebben, krijgen de mogelijkheid om dit op maandag 4 november 2019 van 09.00 tot uiterlijk12.30 uur te doen. Op die dag is het gratis om de boot uit het water te laten halen. Er is een extra mogelijkheid op zaterdag 23 november 2019 a.s. van 09.00 uur tot 14.00 uur.

Wel moet de ligplaatshouder zorgen voor voldoende assistentie, bij onvoldoende assistentie wordt de boot niet uit het water gehaald.
Op een andere datum worden er kosten doorberekenend vanwege de werkzaamheden zie hieronder het bestuursbesluit.

Indien u uw boot niet op deze data kunt uithalen dan worden er bij het uithalen extra kosten berekend. Dit komt neer op 10 euro per boot excl. de benzinekosten voor het rijden van de leider van de commissie.
Ter afstemming:
Bennie Vierwind tel. 0620461472 bellen.

De botenhouders die hun boot gedurende de winter in het water willen houden adviseren wij dringend hun boot goed te blijven verzorgen en vooral niet te strak in de ketting te leggen in verband met de soms grote verschillen in de waterstand!
De datum in 2020 waarop de boten gratis te water kunnen worden gelaten, zal bekend worden gemaakt op de website/email.
Schragen
Het beste is het dat de boot in de winter niet direct met de grond/bodem in aanraking komt. Gebruik bij voorkeur 2 schragen (zelf meebrengen) van plm. 30 cm hoog!

De Ligplaatscommissie